• Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Ev, Ofis ve İç Mekan Temizliği Dış Cephe ve Cam Temizliği Halı Temizliği
Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz ev ve çalışma mekanlarınızda, Sizlerin sağlığına sizden daha fazla önem vererek emin ellerde olduğunuzu hissettiririz. Yüksek yapılarda tecrübeli elemanlarımızla cam veya diğer kaplama yüzeylerin temizliğinde,asma ve yerden hareketli sistemler kullanılarak güvenli bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız.
Halı zamanla sağlık açısından olumsuzluklara sebep olur.Bu nedenle halı,uzman ekibimiz tarafından dezenfekte edici kimyasallar ile temizlenir, omit oluşumu engellenerek rahat nefes almanız sağlanır.
İş ve Alışveriş Merkezlerinin Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik Çevre Temizlik Hizmetleri
İş merkezleri ve AVM’ lerin yoğun kullanımı temizliğinin korunmasını güçleştirdiği gibi,estetik açıdan hoş olmayan görüntülerde oluşturur. Güçlü makine parkı,uygun kimyasallar,profesyonel yönetici ve personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik sizin için zor görünse de,profesyonel ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları atlanmadan özenle temizlenir.
Gerek mekanik,gerekse süpürme araçları ile sanayi bölgeleri, endüstriyel tesisler ve büyük komplekslerde çevre temizlik hizmetlerimiz büyük bir titizlikle yapılmaktadır.
Hastane Temizlik Hizmetleri Fuar ve Stand Temizlik Hizmetleri Apartman ve Merdiven Temizlikleri
Hizmet organizasyonu ve prosesinde oluşan farklılıklar, bizim tarafımızdan daha özel bir şekilde değerlendirilir.
Hastane ve sağlık kurumları gibi sürekli dezenfektasyon gereken yerlerin temizliği, hijyene azami riayet edilerek profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
İşinizin, projelerinizin tanıtımını yaptığınız fuar, stand gibi alanların temizliği ilk izlenim açısından çok önemlidir.Görselliğin bu denli önemli olduğu yerlerde ekiplerimiz profesyonelce hizmet vermektedir. Beraber yaşadığımız apartmanlarımızın güzelce yaşayabilmemiz için temiz ve hijyenik olması gerekir.Bu bağlamda profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Bahçe Bakımı, Bahçıvanlık Peyzaj Hizmetleri Endüstriyel Temizlik
Bahçe ve ofis bitkilerinizin bakımı istediğiniz gibi yapılmıyor,istediğiniz görünümü yakalayamıyor, yada istediğiniz şekilde koruyamıyorsanız,bakım ve peyzaj işlerinizde hizmetinizdeyiz. Evinizin, işyerinizin peyzaj, çevre düzenlemesi gibi unsurları hoşunuza gitmiyor ve düzenlemeler yapmak istiyorsanız, tecrübeli ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Fabrika,imalathane,depo ve atölye gibi endüstriyel alanlarınızın genel temizlikleri,bakımı yeterli altyapı ve ekipmanlara haiz olan firmamızın kalifiye ekibi tarafından kaliteli malzemelerle yapılacaktır.
Mutfak ve Yemekhane Temizliği Havuz Temizliği ve Hijyeni  
Kurumlarda yemek üretimi ve yemek servisi yapılan ünitelerin temizlik ve ilaçlama ile mikroorganizmalardan arındırılması hizmeti, konusunda profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Havuz temizliği bizim için önemlidir.Uzman personellerimizle bu çok önemli alanların temizlik ve hijyenini sağlamak için hizmetinizdeyiz.