• Yemek & Catering & Organizasyon Hizmetleri

Yemek & Catering & Organizasyon Hizmetleri

Kumanya ve Paket Yemek Hizmeti Taşıma Yemek Hizmeti Yerinde Üretim Yemek Hizmeti
Kaliteli, marka, hijyenik ve lezzetli paketlenmiş, kumanya yemekleri kuruluşunuza kendimiz getiriyor ve kendi elemanlarımızla servis ediyoruz. Merkezi mutfağımızda üretilen yemekler gastronom küvetlere siyonlanarak, termoport adı verilen ve içinde bulunan yemeğin 4 saat süre ile ısı kaybına, bakteri üretmesine imkan vermeyen büyük kapaklı kutular ile sizlere ulaştırıyor, sizin mutfağınızda kendi elemanlarımızla servis ediyoruz. Kuruluşunuzun kendi mutfağında veya firmamızın tesisinizde kuracağı mutfakta aşçılarımız,servis elemanlarımız ve yöneticilerimizden oluşan ekibimizle lezzetli yemekler hazırlayarak,özenle sizlere sunuyoruz.
Düğün & Nişan vb. Organizasyonu Parti ve İş Yemekleri Organizasyonu Bayi Toplantıları
Düğün ve nişan gibi en mutlu günlerinizde organizasyon ve planlama hizmetlerimizle mutluluğunuzu paylaşıyoruz. Verdiğiniz parti veya iş yemeği gibi organizasyonlarınızı istediğiniz şekilde, istediğiniz temada organize ediyoruz. Bayi toplantılarınızı istediğiniz ortamda, istediğiniz içeriklerle organize ediyoruz.
Animasyon & Davet Organizasyonu Yıl Sonu Etkinlikleri Fuar, Kongre, Seminer Organizasyonu
Davetlerinizi, konuklarınızın en memnun kalacakları şekilde organize ediyor, animasyon gibi hizmetlerimizle de ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz. Okul ve kurs gibi yerlerin yıl sonu, mezuniyet gibi etkinliklerini en unutulmaz şekilde organize ediyoruz. Fuar, kongre, seminer, sempozyum gibi büyük organizasyonlarınızın organize yükünü yüklenme konusunda hizmetinizdeyiz.
Festival, Konser Organizasyonları    
   
Festival, karnaval ve konser gibi eğlence temalı organizasyonlarınızı katılanların en memnun kalacağı ve en eğleneceği şekilde organize ederek hizmetinizdeyiz.