• Lojistik & Nakliye Hizmetleri

Lojistik & Nakliye Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı Denizyolu Taşımacılığı Havayolu Taşımacılığı
Alametifabrika, tüm Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında ve yurt içinde parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir. Dünya ticaretinin % 80'inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde Alametifabrika, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar ve geniş acente ağı ile dünya genelinde birçok müşteriye sadece Türkiye ve diğer tüm dünya ülkeleri arasında değil; Türkiye dışında farklı ülkeler arasında da kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri üretmektedir.
Alametifabrika, müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda havayolu taşımacılığı, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı gibi taşımacılık çözümlerinde tamamlayıcı rol oynamaktadır.
Demiryolu Taşımacılığı Depo Yönetimi  
 
Taşımacılık sektörüne olan her katkımız, demiryolu taşımacılığı ile dünya'nın her yerine yayılıyor. Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek tutulabilmesi lojistik maliyetinin dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi adına büyük önem arz etmektedir.Bu alanda da Alametifabrika, tüm gücüyle hizmet vermektedir.