• Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri Site Güvenliği Residence Güvenliği
Profesyonel özel güvenlik ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Sitenizin güvende olması için güvenlik ekiplerimizle ve her türlü güvenlik sistemlerimizle hizmetinizdeyiz. Residence içindeki ev ve işyerlerinin güvenliği için kalifiye elemanları sizin için temin ediyoruz.
Toplu ve Özel Konutlar İş ve Alışveriş Merkezleri Mağazalar ve Bankaların Güvenliği
Toplu konutların veya özel konutunuzun güvenliği sizin kendinizi güvende hissetmeniz açısından bizim için önemlidir.Toplu ve özel konutlar için kalifiye güvenlik ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. İş ve alışveriş merkezleri gibi büyük alanların güvenliğini en profesyonel sağlıyoruz. Mağaza ve banka gibi birçok insanın emeğinin, umudunun içeride bulunduğu alanlarda güvenlik hizmetlerini yerine getiriyoruz.
Konser, Fuar Güvenliği Toplantı ve Gösteri Güvenliği Fabrika ve Depo Güvenliği
Konser, fuar alanı gibi yerler kalabalık ve güvenliğin hat safhada olması gereken yerlerdir.Bunun için bu tip alanlarda tabir-i caizse kuş uçurtmuyoruz. Toplantı ve gösteri gibi faaliyetler hem kalabalık olması açısından hem de öenmli şahısların katılımıyla gerçekleştiklerinden güvenlik bu alanlar için en önemli husustur.Biz de bu hususu en hassas şekilde profesyonel kadromuzla yerine getiriyoruz. İçerisinde ürün üretilen ve ürün depolanan yerler olmasının yanında içerisinde emeğinizin de depolandığı fabrika ve depolarınızın güvenliğini sağlıyoruz.
Endüstriyel Tesisler Eğitim Kurumları Holdingler, Hastaneler
Üretimlerinizi en güvenli şekilde gerçekleştirebilmeniz için endüstriyel tesislerde profesyonel ekiplerimizle güvenliği sağlıyoruz. Çocuklarımız bizim her şeyimizdir.Onların güvenliği bizim için çok önemlidir.Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim yuvalarının güvenlik hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Holding, hastane gibi büyük kurumların güvenlik hizmetlerini yerine getirmek için hizmetinizdeyiz.
VIP Koruma Hizmetleri Elektronik Güvenlik ve Kontrol Sistemleri Kartlı Geçiş Sistemleri
 
Yakın korunmaya gereksinim duyan önemli kişilere tecrübeli,yakın döğüş teknikleri bilen son teknoloji techizatla donatılmış personellerimizle koruma hizmeti verilmektedir. Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri,CCTV kapalı devre kamera sistemleri,kartlı geçiş sistemleri,X-RAY metal dedektör,tel ve jiletli çit,duyarlı sensör gibi çevre güvenlik alarm sistemleri ihtiyacınızda hizmetinizdeyiz. Mekanlara girişlerde önemli unsurlardan biri olan kartlı ve göstergeçli geçiş sistemleri ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.
Kapalı Devre Kamera Sistemleri Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri Otomatik Bariyer Sistemleri
Güvenlik anlamında sizin için üçüncü bir göz niteliği taşıyan güvenlik kamerası sistemleri ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Mekanınızın fiziki güvenliğinin temini için yangın algılama ve ihbar sistemlerine olan ihtiyaçlarınızı kaliteli ekipmanlarımızla gideriyoruz. Özellikle otoparklarda büyük bir ihtiyaç olan otomatik bariyer sistemlerini ihtiyacınızı sizin için gideriyoruz.
Ev ve Ofis Alarm Sistemleri Çevre Güvenlik Sistemleri X-RAY ve Metal Kapı Dedektör sistemleri
Ev ve ofisiniz için kaliteli elektronik alarm sistemleri ile hizmetinizdeyiz. İçinde yaşadığımız ortamın güvenliği kadar bu ortamın çevresinin de güvenliği önemlidir.Kamera, görüntülü diafon, alarm, kayıt sistemleri gibi ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. X-RAY, dedektör gibi elektronik güvenlik ekipmanları ihtiyaçlarınızda kaliteli ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.