• Bordrolama ve Eleman Temini Hizmetleri

Bordrolama ve Eleman Temini Hizmetleri

Sekreter Resepsiyon Elemanı Office Boy
Bir sekreter işlerinizin takibi ve planlaması için en önemli unsurdur.Sizin için kalifiye sekreterler temin ediyoruz. Oteliniz, residence veya plazanız için resepsiyon elemanlarını temin ediyoruz. En iyi şekilde hizmet veren office boyları sizin için temin ediyoruz.
Taşıma Ambalajlama Etiketleme
Yüklerinizin kısa zamanda hızlı şekilde taşınması önemlidir.Sizin için taşıma elemanlarını temin ediyoruz. Ürünlerinizin veya eşyalarınızın her türlü hassas hususa dikkat edilerek ambalajlanması için elemanları sizin için temin ediyoruz. Ürünlerinizin etiketleme işleri için elemanları sizin için temin ediyoruz.
Depo Yönetici ve Elemanları Forklift Operatörü Şoför
Depo yönetimi lojistik bağlamında en önemli alanlardan biridir.Depo yöneticinizi ve depo elemanlarınızı sizin için temin ediyoruz. Ağır yüklerin taşındığı forklift ve forklift operatörü teminini sizin için gerçekleştiriyoruz. Sizin için profesyonel ve güvenilir şoförler temin ediyoruz.
Teknisyen Teknik Destek Elemanı Aşçı, Bulaşıkçı
Teknik işlerinizin gerçekleştirilmesi için en önemli unsurlardan olan teknisyen teminini sizin için gerçekleştiriyoruz. Teknik anlamda sıkıntılar yaşıyorsanız bu sorunlarınızın çözümü için teknik destek elemanlarını sizin için temin ediyoruz. Belki de insana en zor gelen işlerden olan yemek yapma ve daha sonrasında bulaşık yıkama gibi işlerinizi halledecek profesyonel elemanlar temin ediyoruz.
Vale Veri Giriş Elemanı Garson
 
Sizin için vale teminini gerçekleştiriyoruz. Verilerinizin kayıt ve takibi için kalifiye elemanları sizin için temin ediyoruz. Kalifiye ve güler yüzlü garsonları sizin için temin ediyoruz.
Sağlık Personelleri Hemşire, Ebe, Sağlık Memuru Hasta Bakıcı, Tıbbi Sekreter
İşyeriniz için işyeri hekimini, hastaneniz için her türlü sağlık personelini sizin için temin ediyoruz. Hemşire, ebe veya sağlık memuru gibi sağlık alanında önemli role sahip elemanları sizin için temin ediyoruz. Hastanızın her türlü bakımlarını yerine getirecek olan ilgili hasta bakıcıları ve tıbbi sekreter açığınızı fazlasıyla dolduracak tıbbi sekreterleri sizin için temin ediyoruz.
Temizlik Personeli Kat Görevlisi Çamaşırhane Personeli
Mekanlarınızın iç ve dış temizliğini yerine getirecek deneyimli, kalifiye elemanları sizin için temin ediyoruz. Güvenilir, işini en iyi şekilde yapan ve sizi memnun edecek kat görevlilerini sizin için temin ediyoruz. Giysilerinizi emanet ettiğiniz çamaşırhaneler için işini en iyi şekilde yerine getiren elemanları sizin için temin ediyoruz.
beyaz / mavi yakalı Personel    
   
İş yeriniz için her türlü beyaz ve mavi yakalı profesyonel ve kalifiye personelleri sizin için temin ediyoruz.